• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۴,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۶,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۷,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۸,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۹,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۱,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • اصفهان-چهارراه آپادانا-خیابان سجاد-جنب بانک تجارت۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • ۲۴

مطالب گروه ویزا آمریکا

اقامت بعد از تحصیل در آمریکا چیست؟

اقامت بعد از تحصیل در آمریکا در تمام شرایط مسئله ای بسیار مهم بوده و امکان پذیر بودن و یا نبودن آن موجب انتخاب های بسیار مهمی در برهه های مختلف زندگی میگردد. ویزا آمریکا یکی از مهمترین ویزاها می باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۱۹۴۱

مهاجرت به امریکا به روش اشتغال چیست؟

مهاجرت به امریکا به روش اشتغال یا کار (ویزا آمریکا EB3) آسان ترین راه گرفتن گرین کارت امریکا و به عبارت دیگر ساده ترین روش مهاجرت به آمریکا میباشد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۳۵۰۰

با انواع ویزا کار آمریکا آشنا شوید

گرفتن ویزا کار آمریک در کشور آمریکا یکی از راه های ورود به این کشوراست .اگر فردی در کشور آمریکا از طرف شخص یا کمپانی استخدام گردد دولت آمریکا به وی ویزا کار آمریکا می دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۱۵۸

از اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری چه میدانید؟

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در سال ۱۹۹۰ کنگره آمریکا برنامه سرمایه گذاری EB-5 را جهت کنترل مهاجرتهای غیر قانونی به آمریکا و نیز جذب سرمایه های خارجی در ازای تولید نیروی کار تصویب کرد و صدور ویزا آمریکا EB-5 از همان سال شروع شد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۶۶۳

چگونه از طریق ازدواج میتوان به آمریکا مهاجرت کرد؟

امروزه افراد زیادی هستند که قصد دارند زندگی مشترک خود را با افرادی در کشورهای دیگر شروع کنند. راه های زیادی برای مهاجرت وجود دارد یکی از این طرق ازدواج با تبعه خارجی میباشد و با ازدواج می توان ویزا آمریکا دریافت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۴۹۶

آیا با تولد فرزند در آمریکا میتوان ویزا آمریکا را دریافت کرد؟

یکی از راه هایی که بسیاری از افراد تاملی بر آن داشته اند اخذ اقامت یا تابعیت یک کشور به واسطه ی تولد فرزند نوزاد یا بچه دار شدن در آن کشور میباشد و استفاده از قانون خاک آن کشور، آمریکا نیز همین قانون را دارد و می توان دریافت ویزا آمریکا را دریافت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۱۹۹۱

ویزا توریستی آمریکا چیست؟

تعداد متقاضیان تحصیل در آمریکا، مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت آمریکا (گرین کارت) و ویزا آمریکا در مقایسه با هر کشوری بالاترمی باشد. آمریکا اولین قدرت اقتصادی جهان است و با داشتن بزرگ ترین منابع طبیعی و صنایع پیشرفته به مقصدی مطلوب برای بسیاری از افراد مبدل شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۳۱۴