• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب مفید

ویزای انگلیس

یکی از زیباترین کشور های جهان انگلیس است . یکی از ابر قدرت های سیاسی در جهان است و همینطور معروف ترین دانشگاه های دنیا نیز در این کشور است و اگر شما علاقه مند به تحصیل در کشور انگلیس هستید میتوانید از طریق خذ ویزای تحصیلی انگلیس اقدام کنید.

۱۴۰۱/۰۶/۳۱

۱۱۵

خدمات سفر به انگلستان

انگلستان مهم ترین بخش تشکیل دهنده ی ایالات بریتانیا است و همینطور یکی از چهار بخش کشور پادشاهیب بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.

۱۴۰۱/۰۶/۲۹

۱۰۳

رزرو بلیط کانادا

هر ساله هزاران نفر از هموطنان ما چه به صورت توریستی و چه برای اقامت تحصیلی یا برای تجارت و در کل مهاجرت وارد کشور امریکای شمالی یعنی کانادا میشوند.و یکی از دغددغه های این افراد این است که بتوانند بلیط این کشور را تهیه کنند.متاسفانه با اعمال تحریم ها بعضی از شرکت های هواپیمایی در ایران قطع شده است.

۱۴۰۱/۰۶/۲۹

۱۰۶

رزرو هتل در کانادا

خوب است که قبل از اینکه به کشور مقصد سفر کنید هتل مورد نظر خودتان را رزرو کرده باشد و ان زمان است که شما میتوانید با خیالی اسوده و با ارامش به سفر خود برسید.

۱۴۰۱/۰۶/۲۷

۱۱۰

وقت سفارت کانادا در دبی

باید بدانیدکه دبی و ابوظبی دو شهر مهم و بزرگ سفارت کانادا در دنیا است و بسیاری از مسافران و مهاجران برای طی کردن مراحل اخذ ویزا کانادا از سریق این سفارت خانه ها اقدام میکنند.

۱۴۰۱/۰۶/۲۷

۷۹

وقت سفارت کانادا در دبی

باید بدانیدکه دبی و ابوظبی دو شهر مهم و بزرگ سفارت کانادا در دنیا است و بسیاری از مسافران و مهاجران برای طی کردن مراحل اخذ ویزا کانادا از سریق این سفارت خانه ها اقدام میکنند.

۱۴۰۱/۰۶/۲۴

۹۱

وقت سفارت کانادا در استانبول

یکی از مراحل و کارهایی که باید برای اخذ ویزا کانادا انجام دهید این است که وقت سفارت کانادا در استانبول را داشته باشد شما میتوانید از طریق شهر هایی مثل دبی / ابوظبی / انکارا و همینطور استانبول اقدام کنید که این موضوع اصلی ما خواهد بود.

۱۴۰۱/۰۶/۲۴

۸۵

خدمات سفر به کانادا

شاید شما هم دوست داشته باشید که به دومین کشور بزرگ دنیا سفر کنید کشوری که از شمال به قطب شمال و از شرق به اقیانوس اطلس و از غرب به اقیانوس ارام متصل است.

۱۴۰۱/۰۶/۲۱

۸۸

جام جهانی قطر ۲۰۲۲

همانطور که میدانید کشور های زیادی میزبان جام جهانی بوده اند و حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر اتفاق هیجان انگیزی است.

۱۴۰۱/۰۶/۲۱

۸۹

سایت احتراض قطر(تاییدیه حق ورود)

برای وارد شدن به خاک قطر یک دستور عمل هایی وجود دارد که باید به انها اهمیت داد و به انها توجه داشت زیرا در صورت انجام ندادن انها ممکن است بک مشکلاتی همچون برگرداندن شما از خاک قطر منجر شود. پس بهتر است که به این دستورات عمل کنید تا سفری خوب و با خیالی اسوده در کنار دوستانتان تجربه کنید.

۱۴۰۱/۰۶/۲۱

۱۱۶

گواهینامه بین المللی

اگر علاقه مند به سفر با ماشین شخصیتان به کشور های دیگر می باشیدو یا دوستدار گشت وگذار در کشور مقصد هستید طبیعتا باید ماشین اجاره کنید بنابراین ملزم هستید که از قبل به فکر دریافت گواهینامه بین المللی باشید.

۱۴۰۱/۰۶/۱۹

۱۰۷

ويزای ايران براي افغانستان

کشور افغانستان از جمله کشورهایی است که دریافت ویزای ایران برای اتباع آن کمی سخت و پیچیده است. در ادامه این مطلب در مورد ویزای ایران برای افغانی‌ها صحبت کرده و مدارک و شرایط موردنیاز برای اتباع این کشور را بیان می‌کنیم. با ما همراه باشید:

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۲۲۰

ویزای فوری ایران

به عنوان مثال شهروندان کشورهای آمریکا، انگلیس و کانادا نسبت به اتباع سایر کشورهای دنیا باید وقت بیشتری را صرف اخذ ویزای خود کنند یا اینکه شهروندان اسرائیل به طور کلی از دریافت ویزا معاف هستند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۲۰۸

ویزا گردشگری ایران

ویزای ایران به دسته‌های گردشگری، بلندمدت، تجاری، فرودگاهی و ویزای چندبار ورود تقسیم می‌شود. افرادی که قصد دارند با هدف سیر و سیاحت به ایران سفر کنند باید درخواست ویزای ایران (توریستی) را به مقامان مسئول ارائه کنند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۲۳۰

تور سوید از اصفهان

سوئد یا سویدن با نام رسمی پادشاهی سوئد کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی گرفته شده‌است.

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۲۷۱

تور اروپا از اصفهان

قاره اروپا در نیم‌کره شمالی زمین قرار دارد و پس از قاره اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی، قرار گرفته‌اند و با یکدیگر خشکی بزرگ اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز طبیعی میان اروپا و آسیا را کوه‌های اورال تشکیل می‌دهند

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۲۳۲

تور فرانسه اصفهان

مسافرینی که قصد سفر به فرانسه دارند میتوانند با خواندن این مطالب اطلاعات کافی را بدست اورند

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۲۵۰

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه فرصتی برای مراجعه به سفارت را ایجاد می کند.اگر می خواهید به کشور فرانسه سفر کنید در در ابتدا باید وقت سفارت فرانسه vfs را اخذ کنید.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۲۶۹

پیکاپ ویزا

در حال حاضر برخی از کشور ها در ایران دارای سفارت خانه نیستند به همین دلیل آن دسته از افرادی که قصد سفر به این کشور هارا داشته باشند مجبور می شوند برای اخذ ویزای این کشورها به سفارت آن ها به کشور های دیگر مراجعه کنند.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۲۴۸

پیکاپ ویزا کانادا

روند اخذ ویزا کانادا از طریق سفارت های کانادا در کشور های ثالث به این صورت می باشد که به عنوان فرد متقاضی ویزا باید حداقل یک بار به کشوری که برا ی اخذ ویزا انتخاب کرده اید سفر کنید. دلیل این سفر انجام انگشت نگاری است.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۲۶۳