• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب مفید

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه فرصتی برای مراجعه به سفارت را ایجاد می کند.اگر می خواهید به کشور فرانسه سفر کنید در در ابتدا باید وقت سفارت فرانسه vfs را اخذ کنید.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۳۷

پیکاپ ویزا

در حال حاضر برخی از کشور ها در ایران دارای سفارت خانه نیستند به همین دلیل آن دسته از افرادی که قصد سفر به این کشور هارا داشته باشند مجبور می شوند برای اخذ ویزای این کشورها به سفارت آن ها به کشور های دیگر مراجعه کنند.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۴۱

پیکاپ ویزا کانادا

روند اخذ ویزا کانادا از طریق سفارت های کانادا در کشور های ثالث به این صورت می باشد که به عنوان فرد متقاضی ویزا باید حداقل یک بار به کشوری که برا ی اخذ ویزا انتخاب کرده اید سفر کنید. دلیل این سفر انجام انگشت نگاری است.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۳۶

پیکاپ ویزا آمریکا

ارسال پاسپورت برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات همه روزه از طریق پست انجام می شود و پس از انجام مراحل اداری و اخذ ویزا پاسپورت شما از طریق پست به ایران ارسال می شود. مراحل پیکاپ ویزای آمریکا در امارات حداقل 2 الی 12 هفته زمان میبرد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۴۱

چگونه به کشور کانادا مهاجرت بکنیم؟

به احتمال زیاد زمانی که از مهاجرت به کانادا صحبت می‌شود، بسیاری از افراد فقط به یک چیز فکر می‌کنند:

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۴۲

برای مهاجرت از کجا شروع کنم؟

شرایط مهاجرت به کانادا هر چقدر هم که ساده باشد، به تحقیق و برنامه ریزی نیاز دارد. این موضوع باعث سردرگمی بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند، می‌شود.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۴۱

چرا شناخت شرایط جدید مهاجرت به کانادا مهم است؟

ما جواب این سوال را با یک مثال به شما می‌دهیم. فردی که شرایط مهاجرت به یک کشور را می‌داند، مانند کسی است که می‌خواهد به مسافرت برود و دقیقا می‌داند از کدام مسیر باید به مقصد برسد. این فرد کوتاه‌ترین مسیر را می‌شناسد، می‌داند به چه چیزهایی نیاز دارد و برای سفر کاملا آماده شده است.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۴۱

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به کشور کانادا چیست؟

نوع مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا به روشی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. اما ما مدارک مورد نیاز برای انواع راه های مهاجرت به کانادا را جمع بندی کرده‌ایم و لیستی از آن‌ها ارائه می‌دهیم. ممکن است روشی که شما انتخاب کرده‌اید تمام موارد لیست مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا را لازم نداشته باشد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۴۰

نکاتی که باید درباره ی نحوه ی مهاجرت به کانادا بدانید

تا اینجای کار به صورت کلی درباره نحوه مهاجرت به کانادا صحبت کردیم. اما برخی از نکات مشترک درباره تمام راه های مهاجرت به کانادا وجود دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۲

انواع راه های مهاجرت به کانادا

شما می‌توانید نقش‌های مختلفی در کشور کانادا داشته باشید؛ دانشجو، شاغل یا سرمایه گذار. هر کدام از این نقش‌ها نیز روش های مهاجرتی بخصوص خود را دارند. هر کدام از راه های مهاجرت به کشور کانادا شرایط خاص خود را دارند که با فراهم کردن آن‌ها می‌توانید مسیر مهاجرت خود را هموارتر نمایید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۳

وقت سفارت سوئیس

اگر قصد مراجعه به سفارت سوئیس برای انجام اموری مانند اخذ ویزا را داشته باشید در قدم اول باید اقدام به گرفتن وقت سفارت سوئیس نمائید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۴

Hotel Wellenbergهتل ولنبرگ زوریخ

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل ولنبرگ زوریخ، در شهر زوریخ که پایتخت زیبا و البته یکی از شهرهای بسیار مهم کشور سوئیس است می باشد. این هتل ۴ ستاره دسترسی بسیار خوبی به مراکز و جاذبه های شهر زوریخ دارد و به طور کلی دسترسی مناسبی به نقاط مختلف این شهر دارد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۵

مهاجرت به سوئیس و شرایط عمومی آن

برای مهاجرت به سوئیس در قدم اول لازم است تا با این کشور آشنایی داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۳

کاپادوکیا

کاپادوکیا منطقه‌ای تاریخی است که در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. نام این منطقه در سراسر تاریخ و در متون مسیحیان آمده است . به‌ همین دلیل نیز تور کاپادوکیا به یکی از محبوب‌ترین تورها از میان انواع تور ترکیه تبدیل شده و همواره میزبان گردشگران از سراسر جهان می باشد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۶

شرایط اخذ ویزای ایتالیا

برای گرفتن ویزای ایتالیا، راه سختی در انتظار ندارید تنها شرطی که برای اخذ ویزای ایتالیا وجود دارد، تمکن مالی و گردش حساب خوب می‌باشد. توجه داشته باشید منظور از گردش حساب، تعداد تراکنشات حساب متقاضی می‌باشد و مبالغ آن اهمیت چندان زیادی ندارد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۳

Safa royalهتل

هتل موزه صفا رویال قونیه هتلی است که شما را به تاریخ دور و دراز قونیه می‌برد. این هتل فقط 900 متر از موزه مولانا جلال‌الدین بلخی فاصله دارد و در خود هتل یک موزه جالب از آثار باستانی زمان روم باستان و سلجوقیان قرار گرفته است.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۶

Hôtel Gounod Nice هتل گونود نیس

هتلی ارزان قیمت و با امکانات کامل برای راحتی و اقامتی عالی در نیس است که جزو هتل های ۳ ستاره است. هتل گونود نیس واقع در قلب منطقه موسیقی، ویل- گار، یک هتل بوتیک در نزدیکی ساحل است و دارای یک ساختمان تزئین شده به سبک بله -اکوپو می باشد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۲

نیس

نیس یکی شهرهای ساحلی فرانسه است که در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور و در جنوب شرقی این کشور قرار گرفته. این شهر که بر کرانه‌های دریای مدیترانه و در منطقه ساحلی کوت دازور واقع شده‌است، جمعیت آن بالغ بر ۳۵۰٬۰۰۰ تن است.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۴

میکونوس

میکونوس از جزیره‌های متعلق به یونان در دریای مدیترانه و بخشی از جزیره‌های موسوم به کیکلادس است. این جزیره سالانه پذیرای هزاران جهانگرد است که به ویژه تابستان راهی آن می‌شوند.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۴

موناکو

موناکو با نام رسمی شاهزاده‌نشین موناکو دومین کشور کوچک دنیا است، شاهزاده‌نشینی که در اروپا قرار دارد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۲۵