• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب مفید

هتل ترنج کیش

هتل دریایی ترنج کیش و موقعیت جغرافیایی این هتل: هتل و مجموعه گردشگری و تفریحی پنج ستاره دریایی ترنج واقع در شمال غربی جزیره زیبای کیش واقع در خلیج فارس در منطقه ای بکر با اکوسیستمی طبیعی بنا شده است.

۱۴۰۰/۰۶/۲۲

۸

ویزای درمانی ایران

گردشگری سلامت: صنعت گردشگری یا Tourism Industry یکی از پر اهمیت ترین منابع درآمدی کشور ها در جهان به شمار می رود که گردشگری سلامت به عنوان یکی از زیرشاخه های آن به حساب می آید. یک راه به منظور جذب گردشگران با هدف ارائه خدمات پزشکی و درمانی، گردشگری سلامت است.

۱۴۰۰/۰۶/۱۱

۱۴

اخذ ویزای کانادا و آمریکا با پاسپورت ترکیه

همانطور که می دانید کشور ایران با کشور ترکیه مرز مشترک دارد و یکی از همسایگان ایران به حساب می آید. ترکیه یکی از محبوب ترین کشورها به منظور گردشگری برای ایرانیان به حساب می آید و سالانه افراد زیادی را از ایران مجذوب زیبایی ها و آب و هوای فوق العاده اش می کند.

۱۴۰۰/۰۶/۱۱

۱۴

اخذ ویزای کانادا و آمریکا از طریق اخذ شهروندی دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا و در نتیجه اقامت دائم، فواید بسیاری دارد. به عنوان مثال، بازه زمانی بسیار کوتاه 3 ماهه تا زمان دریافت پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به مدرک زبان و حضور فیزیکی و نداشتن شرایط پیچیده و مشکل مثل سوابق مدیریتی است.

۱۴۰۰/۰۵/۲۶

۲۵

بیمه مسافرتی با توجه به بیماری کرونا

از اواخر سال 1398 بیماری کرونا در سراسر جهان شیوع پیدا کرد و بر زندگی بشر تاثیرات مستقیم و غیر مستقیمی گذاشت و همچنین صنعت بیمه که با سلامت و کیفیت زندگی افراد گره خورده است را دچار تغییراتی نمود و با چالش هایی روبه رو کرد.

۱۴۰۰/۰۵/۱۷

۳۰

وقت سفارت فرانسه

با اخذ وقت سفارت فرانسه میتوانید ویزای این کشور دیدنی را به منظور سفر به این کشور فوق العاده اخذ نمایید.

۱۴۰۰/۰۵/۱۷

۴۲

ویزا کانادا

کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکا است که به عنوان یک کشور فوق پیشرفته شناخته میشود. تعداد متقاضیان سفر به کانادا در طی این چند سال اخیر به شدت در حال افزایش است اما اکثر افراد نمی دانند چگونه باید به به این کشور برسند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۶۴

ویزای شینگن

شینگن یک قرارداد بین 26 کشور اروپایی است که در سال 1985 میلادی بسته شد و برای کسانی نوشته شده که ساکن هر یک از این 26 کشور باشند تا بتوانند به راحتی و بدون گرفتن ویزا از مرزهای همدیگر عبور کنند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۴۴

ویزای آمریکا

برای وارد شدن به هر کشوری لازم است مجوزی به نام ویزا را داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۳۵

ویزای ایران

مثل هر کشور دیگری هنگامی که یک فرد غیرایرانی میخواهد وارد کشور ایران شود لازم است که ویزا تهیه کند و در صورت تائید وارد شود. همچنین ویزای ایران دارای شرایط و قوانینی است که فرد متقاضی باید از آنها پیروی کند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۲۸

وقت سفارت آمریکا در لبنان

قبل از اینک به موضوع وقت سفارت آمریکا در لبنان بپردازیم، بهتر است ابتدا کمی با مفهوم ویزا آشنا شویم. ویزا مجوز ورود به یک کشور است که توسط اداره مهاجرت آن کشور صادر میشود و به صورت برچسب و مهر در گذرنامه متقاضی و یا سایر اسناد سفر به همراه امضا مسئول مربوطه به فرد داده میشود.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۲۴

پیکاپ ویزا

به روند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن پاسپورت پس از لیبل خوردن آن یا به اصطلاح پس از ویزا، پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت می گویند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۲۳

ویزا توریستی ایران

ویزای ایران مانند ویزای دیگر کشورهای جهان انواع مختلفی دارد که با توجه به هدف فرد متقاضی از سفر برای او صادر میشود.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵

۴۰

ویزا تجاری ایران

اتباع بیشتر از 100 کشور دنیا برای ورود به ایران نیاز به ویزا دارند.قوانین وشرایط اتباع کشور های مختلف برای گرفتن ویزای ایران متفاوت است که این شرایط با توجه به شرایط دیپلماتیک تغییر میکند.اتباع خارجی که قصد سفر به ایران دارند بسته به نوع فعالیت و دفعات ورودشان باید برای گرفتن ورودشان اقدام کنند.

۱۴۰۰/۰۴/۰۳

۴۵

گردشگری سلامت

گردشگری سلامت چیست: گردشگری بعد از صنعت نفت و خودرو سازی سومین صنعت بزرگ جهان به شمار می آید.به طور صد در صد در اینده ای نزدیک به صنعت اول جهان تبدیل خواهد شد.بعد از گذشت زمان گردشگری از حالت عام خارج شده و به شاخه های تخصصی مثل فرهنگی،ورزشی،گردشگری ماجراجویانه،گردشگری سلامت و....تقسیم شده است.

۱۴۰۰/۰۳/۲۲

۵۵

مدارک مورد نیاز برای ویزای ایران

مدارک مورد نیاز برای ویزای ایران برای اتباع خارجی که دارای مادر ایرانی و پدر خارجی هستند اتباعی که مادر ایرانی دارند و پدر خارجی و قصد سفر به ایران را دارند نیاز به مدارک درخواستی سفارت و مدارکی همچون:

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۵۸

دوازده نوع ویزا ایران صادره برای اتباع خارجی

ویزا های ایران تایپ های مختلفی دارد. انواع مختلف ویزا ایران شامل موارد زیر است:

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۵۱

ویزا ایران

ساکنین تمام کشورها به غیر از کشورهای (ارمنستان،اذربایجان،بلیوی،گرجستان،لبنان،مالزی،سوریه،ترکیه،ونزوئلا،نیکاراگوئه،اکوادور)که قصد ورود به ایران را دارند نیاز است که ویزای ایران را دریافت کنند.ویزای ایران درنمونه های مختلفی صادر میشود که بستگی ب نوع درخواست و شرایط سفر و ملیت هرفرد متفاوت خواهد شد.

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۵۶

پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، دو روش پرداخت کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و خرید ملک در پروژه های مشخص شده در دومینیکا وجود دارد. داشتن پاسپورت و تابعیت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای جهان را فراهم می اورد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۲

۶۴

از کشور دومینیکا چه میدانید

دومینیکا با نام رسمی قلمرو همسود دومینیکا یک کشور جزیره‌ای است در دریای کارائیب. نام رسمی این کشور همسود دومینیکا و پایتخت آن روسو نام دارد. دومینیکا در تاریخ ۳ نوامبر ۱۹۷۸ از بریتانیا اعلام استقلال کرد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۲

۵۴