• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب مفید

ويزای ايران براي افغانستان

کشور افغانستان از جمله کشورهایی است که دریافت ویزای ایران برای اتباع آن کمی سخت و پیچیده است. در ادامه این مطلب در مورد ویزای ایران برای افغانی‌ها صحبت کرده و مدارک و شرایط موردنیاز برای اتباع این کشور را بیان می‌کنیم. با ما همراه باشید:

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۹۳

ویزای فوری ایران

به عنوان مثال شهروندان کشورهای آمریکا، انگلیس و کانادا نسبت به اتباع سایر کشورهای دنیا باید وقت بیشتری را صرف اخذ ویزای خود کنند یا اینکه شهروندان اسرائیل به طور کلی از دریافت ویزا معاف هستند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۸۶

ویزا گردشگری ایران

ویزای ایران به دسته‌های گردشگری، بلندمدت، تجاری، فرودگاهی و ویزای چندبار ورود تقسیم می‌شود. افرادی که قصد دارند با هدف سیر و سیاحت به ایران سفر کنند باید درخواست ویزای ایران (توریستی) را به مقامان مسئول ارائه کنند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

۹۳

تور سوید از اصفهان

سوئد یا سویدن با نام رسمی پادشاهی سوئد کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی گرفته شده‌است.

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۱۲۲

تور اروپا از اصفهان

قاره اروپا در نیم‌کره شمالی زمین قرار دارد و پس از قاره اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی، قرار گرفته‌اند و با یکدیگر خشکی بزرگ اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز طبیعی میان اروپا و آسیا را کوه‌های اورال تشکیل می‌دهند

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۱۱۳

تور فرانسه اصفهان

مسافرینی که قصد سفر به فرانسه دارند میتوانند با خواندن این مطالب اطلاعات کافی را بدست اورند

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

۱۲۴

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه فرصتی برای مراجعه به سفارت را ایجاد می کند.اگر می خواهید به کشور فرانسه سفر کنید در در ابتدا باید وقت سفارت فرانسه vfs را اخذ کنید.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۱۴۳

پیکاپ ویزا

در حال حاضر برخی از کشور ها در ایران دارای سفارت خانه نیستند به همین دلیل آن دسته از افرادی که قصد سفر به این کشور هارا داشته باشند مجبور می شوند برای اخذ ویزای این کشورها به سفارت آن ها به کشور های دیگر مراجعه کنند.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۱۲۵

پیکاپ ویزا کانادا

روند اخذ ویزا کانادا از طریق سفارت های کانادا در کشور های ثالث به این صورت می باشد که به عنوان فرد متقاضی ویزا باید حداقل یک بار به کشوری که برا ی اخذ ویزا انتخاب کرده اید سفر کنید. دلیل این سفر انجام انگشت نگاری است.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۱۳۸

پیکاپ ویزا آمریکا

ارسال پاسپورت برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات همه روزه از طریق پست انجام می شود و پس از انجام مراحل اداری و اخذ ویزا پاسپورت شما از طریق پست به ایران ارسال می شود. مراحل پیکاپ ویزای آمریکا در امارات حداقل 2 الی 12 هفته زمان میبرد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

۱۲۵

چگونه به کشور کانادا مهاجرت بکنیم؟

به احتمال زیاد زمانی که از مهاجرت به کانادا صحبت می‌شود، بسیاری از افراد فقط به یک چیز فکر می‌کنند:

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۳۸

برای مهاجرت از کجا شروع کنم؟

شرایط مهاجرت به کانادا هر چقدر هم که ساده باشد، به تحقیق و برنامه ریزی نیاز دارد. این موضوع باعث سردرگمی بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند، می‌شود.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۲۲

چرا شناخت شرایط جدید مهاجرت به کانادا مهم است؟

ما جواب این سوال را با یک مثال به شما می‌دهیم. فردی که شرایط مهاجرت به یک کشور را می‌داند، مانند کسی است که می‌خواهد به مسافرت برود و دقیقا می‌داند از کدام مسیر باید به مقصد برسد. این فرد کوتاه‌ترین مسیر را می‌شناسد، می‌داند به چه چیزهایی نیاز دارد و برای سفر کاملا آماده شده است.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۰۲

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به کشور کانادا چیست؟

نوع مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا به روشی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. اما ما مدارک مورد نیاز برای انواع راه های مهاجرت به کانادا را جمع بندی کرده‌ایم و لیستی از آن‌ها ارائه می‌دهیم. ممکن است روشی که شما انتخاب کرده‌اید تمام موارد لیست مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا را لازم نداشته باشد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۰۹

نکاتی که باید درباره ی نحوه ی مهاجرت به کانادا بدانید

تا اینجای کار به صورت کلی درباره نحوه مهاجرت به کانادا صحبت کردیم. اما برخی از نکات مشترک درباره تمام راه های مهاجرت به کانادا وجود دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۹۳

انواع راه های مهاجرت به کانادا

شما می‌توانید نقش‌های مختلفی در کشور کانادا داشته باشید؛ دانشجو، شاغل یا سرمایه گذار. هر کدام از این نقش‌ها نیز روش های مهاجرتی بخصوص خود را دارند. هر کدام از راه های مهاجرت به کشور کانادا شرایط خاص خود را دارند که با فراهم کردن آن‌ها می‌توانید مسیر مهاجرت خود را هموارتر نمایید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۱۰

وقت سفارت سوئیس

اگر قصد مراجعه به سفارت سوئیس برای انجام اموری مانند اخذ ویزا را داشته باشید در قدم اول باید اقدام به گرفتن وقت سفارت سوئیس نمائید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۰۴

Hotel Wellenbergهتل ولنبرگ زوریخ

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل ولنبرگ زوریخ، در شهر زوریخ که پایتخت زیبا و البته یکی از شهرهای بسیار مهم کشور سوئیس است می باشد. این هتل ۴ ستاره دسترسی بسیار خوبی به مراکز و جاذبه های شهر زوریخ دارد و به طور کلی دسترسی مناسبی به نقاط مختلف این شهر دارد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۹۹

مهاجرت به سوئیس و شرایط عمومی آن

برای مهاجرت به سوئیس در قدم اول لازم است تا با این کشور آشنایی داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۰۴

کاپادوکیا

کاپادوکیا منطقه‌ای تاریخی است که در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. نام این منطقه در سراسر تاریخ و در متون مسیحیان آمده است . به‌ همین دلیل نیز تور کاپادوکیا به یکی از محبوب‌ترین تورها از میان انواع تور ترکیه تبدیل شده و همواره میزبان گردشگران از سراسر جهان می باشد.

۱۴۰۰/۰۹/۱۴

۱۰۶