• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب مفید

ویزا کانادا

کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکا است که به عنوان یک کشور فوق پیشرفته شناخته میشود. تعداد متقاضیان سفر به کانادا در طی این چند سال اخیر به شدت در حال افزایش است اما اکثر افراد نمی دانند چگونه باید به به این کشور برسند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۵

ویزای شینگن

شینگن یک قرارداد بین 26 کشور اروپایی است که در سال 1985 میلادی بسته شد و برای کسانی نوشته شده که ساکن هر یک از این 26 کشور باشند تا بتوانند به راحتی و بدون گرفتن ویزا از مرزهای همدیگر عبور کنند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۵

ویزای آمریکا

برای وارد شدن به هر کشوری لازم است مجوزی به نام ویزا را داشته باشید.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۴

ویزای ایران

مثل هر کشور دیگری هنگامی که یک فرد غیرایرانی میخواهد وارد کشور ایران شود لازم است که ویزا تهیه کند و در صورت تائید وارد شود. همچنین ویزای ایران دارای شرایط و قوانینی است که فرد متقاضی باید از آنها پیروی کند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۴

وقت سفارت آمریکا در لبنان

قبل از اینک به موضوع وقت سفارت آمریکا در لبنان بپردازیم، بهتر است ابتدا کمی با مفهوم ویزا آشنا شویم. ویزا مجوز ورود به یک کشور است که توسط اداره مهاجرت آن کشور صادر میشود و به صورت برچسب و مهر در گذرنامه متقاضی و یا سایر اسناد سفر به همراه امضا مسئول مربوطه به فرد داده میشود.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۲

پیکاپ ویزا

به روند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن پاسپورت پس از لیبل خوردن آن یا به اصطلاح پس از ویزا، پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت می گویند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۰

۴

ویزا توریستی ایران

ویزای ایران مانند ویزای دیگر کشورهای جهان انواع مختلفی دارد که با توجه به هدف فرد متقاضی از سفر برای او صادر میشود.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵

۲۰

ویزا تجاری ایران

اتباع بیشتر از 100 کشور دنیا برای ورود به ایران نیاز به ویزا دارند.قوانین وشرایط اتباع کشور های مختلف برای گرفتن ویزای ایران متفاوت است که این شرایط با توجه به شرایط دیپلماتیک تغییر میکند.اتباع خارجی که قصد سفر به ایران دارند بسته به نوع فعالیت و دفعات ورودشان باید برای گرفتن ورودشان اقدام کنند.

۱۴۰۰/۰۴/۰۳

۲۷

گردشگری سلامت

گردشگری سلامت چیست: گردشگری بعد از صنعت نفت و خودرو سازی سومین صنعت بزرگ جهان به شمار می آید.به طور صد در صد در اینده ای نزدیک به صنعت اول جهان تبدیل خواهد شد.بعد از گذشت زمان گردشگری از حالت عام خارج شده و به شاخه های تخصصی مثل فرهنگی،ورزشی،گردشگری ماجراجویانه،گردشگری سلامت و....تقسیم شده است.

۱۴۰۰/۰۳/۲۲

۳۴

مدارک مورد نیاز برای ویزای ایران

مدارک مورد نیاز برای ویزای ایران برای اتباع خارجی که دارای مادر ایرانی و پدر خارجی هستند اتباعی که مادر ایرانی دارند و پدر خارجی و قصد سفر به ایران را دارند نیاز به مدارک درخواستی سفارت و مدارکی همچون:

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۴۱

دوازده نوع ویزا ایران صادره برای اتباع خارجی

ویزا های ایران تایپ های مختلفی دارد. انواع مختلف ویزا ایران شامل موارد زیر است:

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۳۴

ویزا ایران

ساکنین تمام کشورها به غیر از کشورهای (ارمنستان،اذربایجان،بلیوی،گرجستان،لبنان،مالزی،سوریه،ترکیه،ونزوئلا،نیکاراگوئه،اکوادور)که قصد ورود به ایران را دارند نیاز است که ویزای ایران را دریافت کنند.ویزای ایران درنمونه های مختلفی صادر میشود که بستگی ب نوع درخواست و شرایط سفر و ملیت هرفرد متفاوت خواهد شد.

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

۳۳

پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، دو روش پرداخت کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و خرید ملک در پروژه های مشخص شده در دومینیکا وجود دارد. داشتن پاسپورت و تابعیت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای جهان را فراهم می اورد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۲

۴۲

از کشور دومینیکا چه میدانید

دومینیکا با نام رسمی قلمرو همسود دومینیکا یک کشور جزیره‌ای است در دریای کارائیب. نام رسمی این کشور همسود دومینیکا و پایتخت آن روسو نام دارد. دومینیکا در تاریخ ۳ نوامبر ۱۹۷۸ از بریتانیا اعلام استقلال کرد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۲

۴۰

ویزای توریستی کانادا

ابتدا برای هموار شدن راه تعریفی از گردشگر ارائه خواهیم داد تا به مقصود برسیم گردشگر به کسی اطلاق می شود که حداقل یک شبانه روز یا حداکثر یک سال از محل زندگی خود به مقاصد گوناگون دور باشد گردشگر از نظر دولت کانادا کسی است که اقامت آنجا را ندارد و می خواهد به صورت قانونی از کشور دیدن کند.

۱۴۰۰/۰۲/۱۱

۱۰۸

لس آنجلس یا شهر فرشتگان

تاریخ شهر فرشتگان با ورود اسپانیایی های معروف شروع میشود مهاجرانی که قصد داشتند ناحیه ی مسکونی جدیدی را در کالیفرنیای جنوبی کشف کنند ،شهر جدید در گذر زمان ، لس آنجلس نام گرفت و تبدیل به بزرگترین شهر ایالات کالیفرنیا ، دومین شهر بزرگ ایالات متحده آمریکا و سومین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی شد.

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

۱۱۴

لاس وگاس

لاس وگاس پایتخت سرگرمی جهان ،لاس وگاس پرجمعیت ترین شهر در ایالات نوادا واقع در ایلات متحده آمریکا است . این شهر به دلیل وجود مشهورترین قمارخانه ها ،روسپی خانه ها ،میخانه ها و هتل ها به یکی از بزرگترین مراکز سرگرمی در جهان تبدیل شده است به همین دلیل این شهر را پایتخت سرگرمی جهان می نامند .

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

۱۳۰

کالیفرنیا

کالیفرنیا ایالتی در غرب آمریکا در نزدیکی اقیانوس آرام است . مرکز این ساکرامنتو و از شهر های مهم آن لس آنجلس ، سن دیگو ،سان فرانسیسکو و سن خوزه هستند . این ایالت پرجمعیت ترین ایالت بزرگ آمریکاست ، لس آنجلس پر جمعیت ترین شهر کالیفرنیا است همچنین بزرگترین شهر آمریکا پس از شهر نیویورک است.

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

۱۱۱

رسوم اسپانیا

اسپانیا یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری برای توریستان است. این کشور در رتبه 5 مقصد اول توریستی جهان قرار دارد و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند .

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

۹۰

دیدنی های فرانسه

کشور فرانسه از جمله پر طرف دار ترین اماکن گردشگری است که در طول سال میزبان میلیون ها توریست از اقصا نقاط جهان است ،فرانسه از محبوب ترین مقصد های دنیا برای گردشگران است ،تقریبا سالانه 82 میلیون نفر از این کشور دیدن میکنند آب و هوای خوب فرانسه نیز تاثیر خوبی در جذب توریست ها در همه فصل ها را داشته است

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

۷۴