• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰
  • 09138158964
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه ویزا کانادا

بازار مسکن وینی پگ مرکز استان منیتوبا

وینی پگ Winnipeg مرکز استان منیتوبا Manitoba است. از نظر جمعیت هفتمین شهر کشور کانادا میباشد، با این حال قیمت خانه در این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ کانادا بسیار پایین میباشد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۲۵۶

چگونگی ورود به حرفه وکالت در منیتوبای کانادا

در کشور کانادا فعالیت در حرفه هایی که با سلامت یا اموال مردم مرتبط است منوط به گرفتن یک سری مجوزها یا عضویت در انجمن های خاصی میباشد که به این گونه فعالیت ها نظارت دارند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۱۵۰

مهاجرت تجاری به منیتوبا در سال ۲۰۱۸ میلادی

اداره مهاجرت منیتوبا تغییراتی اساسی در روش مهاجرت تجاری منیتوبای کانادا بوجود آورده است. این تغییرات مهاجرت تجاری به منیتوبای کانادا را بسیار شبیه مهاجرت کارآفرینی انتاریو و مهاجرت تجاری بریتیش کلمبیا میکند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۳۴۱

مهاجرت کارکنان ماهر به استان منیتوبا کانادا

روش های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع میباشد. این روزها بسیاری از استان های کانادا برنامه هایی برای جذب سرمایه گذاران و نیز نیروی متخصص در نظر می گیرند تا مهاجران کارآمد را به مهاجرت به استان خود تشویق کنند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۲۲۰

مزایای دولتی برای والدین کودکان ساکن کانادا

دولت های فدرال و استانی کانادا و گاه بعضی از شهرداری ها تسهیلات و مزایایی را برای کودکان زیر 18 سال و والدینشان قرار میدهند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

۲۷۸

مهاجرت به کانادا آری یا نه؟

این سوالی است که تقریباً از تمام مهاجران مقیم کانادا میپرسند سوالی که پاسخ دادن به آن تقریباً محال میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

۳۷۷

چه کشورهایی برای سفر به کانادا نیازی به ویزا ندارند؟

اگر فردی تابع Citizen یکی از کشورهای زیر باشد برای ورود به کانادا (به منظور حضور موقت) نیاز نیست ویزا داشته باشند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۹۴۸

گواهی سابقه کار برای مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت خوداشتغالی کانادا فرد باید ثابت کند که خوداشتغال میباشد و به طور معمول “نباید” گواهی سابقه کار را ارائه دهد. به جای این کار باید معرفی نامه یا رضایت نامه ارائه گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۷۲۴

فعالیت مهندسی در منیتوبا ،کانادا

استان منیتوبا یکی از استان های چمنزار کانادا میباشد که در غرب استان انتاریو و شرق استان سسکچوان قرار دارد. مرکز این استان وینی پگ میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۱۷۰

مهاجرت تجاری به استان منیتوبا کانادا

استان منیتوبا در مرکز کشور کانادا یکی از استان های بسیار فعال در پذیرش مهاجر میباشد. برای مثال در سال 2009 بالغ بر 13000 نفر به این استان مهاجرت کردند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۷۲۱۸

دعوتنامه شغلی برای مهاجرت به کانادا

اگراین روزها برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام می کنید و در دسته کارکنان متخصص قرار دارید لازم است از شرایط خاصی برخوردار باشید تا امکان مهاجرت شما فراهم گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۱

۲۶۹

مهاجرت به کانادا با روش متخصصین

درصد قابل توجهی از کسانی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند از روش “متخصصین فدرال” Federal Skilled Worker Class تقاضای مهاجرت و اقامت دائم کانادا می کنند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۱

۲۳۳

کانادایی هایی که لبخند نمی زنند محدودند

وقتی پای خوشبختی به میان می آید چه چیزی در نظرمان تجسم میشود؟ پول، خرید هر آن چه لازم یا دوست داریم، خانه، تفریح، و ماشین آن چنانی،……… . این ها به جای خود اما احساس خوشبختی تنها با پول بدست نمی آید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۲۱۲

گواهی سرمایه گذاری تضمینی GIC

برای سرمایه گذاری در کشور کانادا روش های مختلفی میباشد. بعضی از این روش ها بسیار پر ریسک میباشند ولی در مقابل احتمال سودآوری آنها بیشتر است. در مقابل برخی از این روش های بسیار کم ریسک و به نسبت کم سود هستند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۲۶۵

مهاجرت به کدام استان کانادا؟

مهاجرت به کشور کانادا هم از طریق فدرال و هم از طریق استانی امکان پذیر میباشد. در روش فدرال فرد مهاجر به طور معمول محدودیتی در انتخاب محل سکونت خود هنگام ورود به کانادا ندارد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۲۹۰

کانادا کشوری امن برای سرمایه گذاری

در دنیا سازمان مختلفی کشورها را از نظر امنیت سرمایه گذاری رتبه بندی میکنند. کشور کانادا یکی از موفق ترین اقتصادهای جهان می باشد همواره براساس معتبرترین سازمان ها و گزارش های موجود کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان برای سرمایه گذاری می باشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

۲۲۳

شرایط دریافت وام مسکن در کانادا

در کانادا وام مسکن را Mortgage می نامند.یعنی وامی که در مقابل آن ملکی گرو گذاشته می شود. با این حساب بجز موارد خاص اغلب افرادی که برای خرید خانه وام دریافت می کنند، در مقابل این وام منزل خود را در گرو بانک می گذارند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

۲۸۲

معاملات بورس در کانادا

یکی از مهم ترین انواع اوراق بهادار، سهام شرکت های سهامی عام کانادا می باشد. در کانادا دو بازار اصلی برای معامله این نوع سهام ها می باشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۶

۴۲۴

کاریابی در کانادا

درکشور کانادا در حوزه کار تفاوتی بین زن و مرد نیست. زنان همپای مردان مجاز میباشند که پله های ترقی را طی کنند. به همین دلیل و بخصوص در محیط های اداری کانادا وجود مدیران زن پدیده ای کاملاً طبیعی میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۶

۳۲۵

پس انداز نزد دولت کانادا

مطمئن ترین راه پس انداز در کشور کانادا، پس انداز پول نزد دولت کانادا است. خوشبختانه دولت کانادا این مسأله را پیش بینی کرده و نوعی روش پس انداز را ایجاد کرده است که در اصطلاح Canada Savings Bonds نام دارد .

۱۳۹۶/۰۸/۱۶

۲۲۵