• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه ویزا کانادا

سه شرط طلایی جهت دریافت ویزا کانادا

اگر قصد دریافت ویزای توریستی ۵ ساله مالتیپل کانادا را دارید، در صورت داشتن هر ۳ شرط زیر با ما تماس بگیرید:

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

۶۵۵

نکات مهم در مورد انگشت نگاری برای ویزای کانادا

از سال ۲۰۱۳ در مبادی ورودی کانادا، اطلاعات بیومتریک متقاضیان ویزای کانادا چک میشود. انگشت نگاری برای ویزای کانادا به این دلیل است که مطمئن شوند که متقاضی ای که ویزا برایش در پاسپورت درج شده است همان فردی است که قصد ورود به کانادا دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

۸۴۵

بازار مسکن در وینی پگ کانادا چگونه است؟

وینی پگ Winnipeg مرکز استان منیتوبا Manitoba است. از نظر جمعیت هفتمین شهر کشور کانادا میباشد، با این حال قیمت خانه در این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ کانادا بسیار پایین میباشد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۱۶۵۳

چگونه میتوان در منیتوبای کانادا وارد حرفه وکالت شد؟

در کشور کانادا فعالیت در حرفه هایی که با سلامت یا اموال مردم مرتبط است منوط به گرفتن یک سری مجوزها یا عضویت در انجمن های خاصی میباشد که به این گونه فعالیت ها نظارت دارند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۹۰۷

مهاجرت تجاری به منیتوبا در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹

اداره مهاجرت منیتوبا تغییراتی اساسی در روش مهاجرت تجاری منیتوبای کانادا بوجود آورده است. این تغییرات مهاجرت تجاری به منیتوبای کانادا را بسیار شبیه مهاجرت کارآفرینی انتاریو و مهاجرت تجاری بریتیش کلمبیا میکند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۱۳۹۵

مهاجرت کارکنان ماهر به استان منیتوبا کانادا

روش های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع میباشد. این روزها بسیاری از استان های کانادا برنامه هایی برای جذب سرمایه گذاران و نیز نیروی متخصص در نظر می گیرند تا مهاجران کارآمد را به مهاجرت به استان خود تشویق کنند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۹۵۴

والدین کودکان ساکن کانادا چه مزیتهایی دارند؟

دولت های فدرال و استانی کانادا و گاه بعضی از شهرداری ها تسهیلات و مزایایی را برای کودکان زیر 18 سال و والدینشان قرار میدهند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

۱۶۶۷

به کانادا مهاجرت کنیم یا نه؟

این سوالی است که تقریباً از تمام مهاجران مقیم کانادا میپرسند سوالی که پاسخ دادن به آن تقریباً محال میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

۱۳۸۸

چه کشورهایی برای سفر به کانادا نیازی به ویزا ندارند؟

اگر فردی تابع Citizen یکی از کشورهای زیر باشد برای ورود به کانادا (به منظور حضور موقت) نیاز نیست ویزا داشته باشند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۱۶۹۴

گواهی سابقه کار برای مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت خوداشتغالی کانادا فرد باید ثابت کند که خوداشتغال میباشد و به طور معمول “نباید” گواهی سابقه کار را ارائه دهد. به جای این کار باید معرفی نامه یا رضایت نامه ارائه گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۵۲۱۱

برای فعالیت مهندسی در منیتوبا چه مراحلی را باید گذراند؟

استان منیتوبا یکی از استان های چمن زار کانادا میباشد که در غرب استان انتاریو و شرق استان سسکچوان قرار دارد. مرکز این استان وینی پگ میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۸۲۴

شروط لازم برای مهاجرت تجاری به استان منیتوبا کانادا

استان منیتوبا در مرکز کشور کانادا یکی از استان های بسیار فعال در پذیرش مهاجر میباشد. برای مثال در سال 2009 بالغ بر 13000 نفر به این استان مهاجرت کردند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۸۵۴۳

دعوتنامه شغلی برای مهاجرت کانادا چیست؟

اگراین روزها برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام می کنید و جزو کارکنان متخصص هستید لازم است از شرایط خاصی برخوردار باشید تا امکان مهاجرت شما فراهم گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۱

۱۱۳۰

مهاجرت به کانادا به روش متخصصین چه شرایطی دارد؟

درصد قابل توجهی از کسانی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند از روش “متخصصین فدرال” Federal Skilled Worker Class تقاضای مهاجرت و اقامت دائم کانادا می کنند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۱

۹۳۲

مردم کانادا افراد خوشحالی هستند؟

وقتی پای خوشبختی به میان می آید چه چیزی در نظرمان تجسم میشود؟ پول، خرید هر آن چه لازم یا دوست داریم، خانه، تفریح، و ماشین آن چنانی. این ها به جای خود اما احساس خوشبختی تنها با پول بدست نمی آید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۱۶۷۲

از گواهی سرمایه گذاری تضمینی کانادا چه میدانید؟

برای سرمایه گذاری در کشور کانادا روش های مختلفی میباشد. بعضی از این روش ها بسیار پر ریسک میباشند ولی در مقابل احتمال سودآوری آنها بیشتر است. در مقابل برخی از این روش های بسیار کم ریسک و به نسبت کم سود هستند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۱۰۷۲

به کدام استان کانادا مهاجرت کنیم؟

مهاجرت به کشور کانادا هم از طریق فدرال و هم از طریق استانی امکان پذیر میباشد. در روش فدرال فرد مهاجر به طور معمول محدودیتی در انتخاب محل سکونت خود هنگام ورود به کانادا ندارد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۱۵۷۵

آیا کانادا کشوری امن برای سرمایه گذاری است؟

در دنیا سازمانهای مختلفی کشورها را از نظر امنیت سرمایه گذاری رتبه بندی میکنند. کشور کانادا یکی از موفق ترین اقتصادهای جهان می باشد همواره براساس معتبرترین سازمان ها و گزارش های موجود کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان برای سرمایه گذاری می باشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

۱۰۴۴

دریافت وام مسکن در کانادا چه شرایطی دارد؟

در کانادا به وام مسکن Mortgage می گویند..یعنی وامی که در مقابل آن ملکی گرو گذاشته می شود. با این حساب بجز موارد خاص اغلب افرادی که برای خرید خانه وام دریافت می کنند، در مقابل این وام منزل خود را در گرو بانک می گذارند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

۱۵۰۶

معاملات بورس در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم ترین انواع اوراق بهادار، سهام شرکت های سهامی عام کانادا می باشد. در کانادا دو بازار اصلی برای معامله این نوع سهام ها می باشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۶

۳۶۳۸