• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰
  • 09138158964
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه ویزای شینگن

مقررات ویزای شینگن

از آنجایی که ایرانیان زیادی متقاضی دریافت ویزای کشورهای اروپایی واقع در منطقه شینگن میباشند و معمولاً با شروع تابستان بر این تعداداضافه میگردد؛ اشاره به یک سری از قوانین مربوط به ویزای شینگن خالی از لطف میباشد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۳

۱۱۸

نکته مهم در مورد ورود به کشورهای شینگن

بسیاری از افراد فکر میکنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن میباشد. اما یک ویزای شنگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شینگن میباشد, نه بیشتر.

۱۳۹۶/۰۹/۰۲

۱۳۷

توضیحات بیشتر برای دریافت ویزای شنگن

برای کسانی مثل زنان خانه‌دار یا فرزندان که تحت تکفل‌اند، گواهی اشتغال به کار و شرح صورت‌حساب بانکی (با تاریخ گشایش حساب) مربوط به همسر یا پدر الزامی‌ میباشد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۲

۱۱۳

تغییر شکل ویزای شینگن

اتحادیه‌ی اروپا به دلایل امنیتی، تصمیم دارد شکل ویزای شینگن را تغییر دهد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۱

۱۲۱

سوالات متداول برای ویزای شینگن

دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک‌ترین بی‌دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان است.

۱۳۹۶/۰۹/۰۱

۱۵۲

همه چیز در مورد ویزای شینگن مولتی

ویزای مولتی در حقیقت همان ویزای مولتیپل یا بلند مدت نوع C شینگن میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۳۰

۲۲۰

کشورهای پذیرنده‌‏ ویزای شینگن

ویزای شینگن نماینده‏‌ی مجموعه‏‌ای از ۲۶ کشور اروپایی میباشد که با یکدیگر تصمیم گرفتند پاسپورت و کنترل مهاجرت در مرزهای مشترک خود را حذف کنند.

۱۳۹۶/۰۸/۳۰

۱۶۶

بلاروس رکورددار بیشترین دریافت کننده ویزای شینگن

مرکز آمار اتحادیه اروپا (یورو استات) اعلام کرد، بیشترین ویزای شینگن در جهان برای شهروندان بلاروس صادر میگردد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۹

۱۳۲

دریافت ویزای دانشجویی شینگن از طریق ویزای دانشجویی سایر کشورها

اگر در حال حاضر دارای ویزای دانشجویی از کشوری خارج از ناحیه شینگن میباشید و قصد بازدید از کشورهای ناحیه شینگن را دارید می‌توانید برای اقدامات لازم را برای دریافت ویزای دانشجویی شینگن انجام دهید.

۱۳۹۶/۰۸/۲۹

۱۱۵

مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی شینگن چقدر است؟

مدت اعتبار ویزای شینگن به‌طور معمول بیشتر از ۹۰ روزنمیباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۹

۱۷۸

چگونه ویزای دانشجویی شینگن بگیریم؟

ویزای دانشجویی به معنای اعطای اجازه اقامت از طرف کشور مقصد به دانشجوی پذیرفته‌شده در یک موسسه آموزشی معتبر در آن کشور میباشد. صاحب ویزای دانشجویی برای ماندن در آن کشور به هیچ مدرک دیگر که شهروندی یا مهاجرت به کشور مقصد را معلوم کند، نیاز ندارد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۹

۱۲۶

شرایط عکس ارسالی برای ویزای شینگن

داشتن اطلاعات دقیق از مدارک موردنیاز سفارتخانه‌ها برای صدور ویزا فرآیند گرفتن ویزا را آسانتر می‌کند. گاهی اوقات گردشگران تمام ملزومات سفر را اماده می‌کنند اما به دلیل نداشتن آگاهی لازم از شرایط و مدارک موردنیاز سفارتخانه نمیتوانند به کشور موردنظرشان سفر کنند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۸

۱۹۵

مدارک لازم برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان میخواهد. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز لازم میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۸

۱۵۷

انواع ویزای شینگن

ویزای شینگن دارای شرایط و ضوابطی است که مسافران باید از آن‌ها اطلاع داشته باشند. حال آنکه این ویزا انواع مختلفی دارد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

۱۷۲

ویزای شینگن چیست؟

معاهده شینگن یک قرارداد میباشد که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا گردید؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی بدون ویزا به این کشورها آزاد گردید تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آن‌ها کم شود.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

۱۹۵