• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰
  • 09138158964
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه ویزای آمریکا

اقامت بعد از تحصیل در آمریکا

اقامت بعد از تحصیل در آمریکا در تمام شرایط مسئله ای بسیار مهم بوده و امکان پذیر بودن و یا نبودن آن موجب انتخاب های بسیار مهمی در برهه های مختلف زندگی میگردد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۷۹

مهاجرت به امریکا به روش اشتغال EB۳

مهاجرت به امریکا به روش اشتغال یا کار (ویزای EB3) آسان ترین راه گرفتن گرین کارت امریکا و به عبارت دیگر ساده ترین روش مهاجرت به آمریکا میباشد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۹

ویزای کار آمریکا

گرفتن ویزای کار در کشور آمریکا یکی از راه های ورود به این کشوراست .اگر فردی در کشور آمریکا از طرف شخص یا کمپانی استخدام گردد دولت آمریکا به وی ویزای کاری می دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۳۴

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در سال ۱۹۹۰ کنگره آمریکا برنامه سرمایه گذاری EB-5 را جهت کنترل مهاجرتهای غیر قانونی به آمریکا و نیز جذب سرمایه های خارجی در ازای تولید نیروی کار تصویب کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۲۷

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

امروزه افراد زیادی هستند که قصد دارند زندگی مشترک خود را با افرادی در کشورهای دیگر شروع کنند. راه های زیادی برای مهاجرت وجود دارد یکی از این طرق ازدواج با تبعه خارجی میباشد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۳۹

تولد فرزند در آمریکا

یکی از راه هایی که بسیاری از افراد تاملی بر آن داشته اند اخذ اقامت یا تابعیت یک کشور به واسطه ی تولد فرزند نوزاد یا بچه دار شدن در آن کشور میباشد.

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۳۴

ویزای توریستی آمریکا

تعداد متقاضیان تحصیل در آمریکا، مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت آمریکا (گرین کارت) در مقایسه با هر کشوری بالاترمیباشد. آمریکا اولین قدرت اقتصادی جهان است و با داشتن بزرگ ترین منابع طبیعی و صنایع پیشرفته به مقصدی مطلوب برای بسیاری از افراد مبدل شده است

۱۳۹۶/۱۰/۰۵

۴۲