• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰
  • 09138158964
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه معرفی مقاصد

دریاچه اری در کانادا

جنوب غربی استان انتاریو ی کانادا به واسطه دریاچه اِری با کشور آمریکا هم مرز میباشد. این دریاچه از نظر وسعت چهارمین دریاچه از پنج دریاچه عظیم آب شیرین آمریکای شمالی و سیزدهمین دریاچه آب شیرین جهان میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۲۴۱

معرفی باغ بوتچارت کانادا

باغ بوتچارت باغی رویایی در جزیره ونکووراست که در نزدیکی ویکتوریا در کانادا قرار دارد .این باغ بیش از یک میلیون بازدید کننده دارد .

۱۳۹۶/۰۸/۰۴

۲۲۸

معمای سنگ قبرهای پازلی؛ کانادا

چند سنگ قبر پازلی در جهان وجود دارد که باعث شگفتی محققان و بازدیدکنندگان شده است. سنگ قبر همسران دکتر بین در کانادا، از جمله آن‌ها است.

۱۳۹۶/۰۸/۰۴

۲۵۹

منبع آب بزرگ اونوفریو در کرواسی

منبع آب بزرگ اونوفریو شهر دوبروونیک معروف‌ترین اثر تاریخی این شهر میباشد که بین سال‌های ۱۴۲۸ تا ۱۴۴۴ بنا گردید.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۲۱۷

گذری کوتاه به باغ‌های تیوولی دانمارک

باغ‌های تیوولی دانمارک یکی از مهم‌ترین نقاط توریستی این کشور میباشد که سالانه هزاران نفر از آن بازدید می‌کنند. در سفر به کپنهاگ، به هیچ وجه نباید تیوولی را فراموش کرد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۳۵۳

فواره جت دیو در ژنو سوئیس

یکی از اصلی ترین نمادهای شهر ژنو، فواره ی بلند و مرتفع جت دیو میباشد. این فواره در هر ثانیه پانصد لیتر آب را تا ارتفاع صد و چهل متر به طرف آسمان پرتاب میکند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۲۹۵

معرفی کاخ دا بولسا در کشور پرتغال

کاخ دا بولسا در پرتغال ودر شهر پورو قرار گرفته است و مجاور کلیسای فرانسیسکو سائو میباشد، کاخ دا بولسا ساختمانی عظیم است به سبک‌ کلاسیک میباشد و در محل سابق کلیسای سنت فرانسیس احداث شده است.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۲۴۵

هاید پارک در انگلستان

هاید پارک لندن یک پارک عمومی میباشد که در منطقه مینستر لندن قرار گرفته است. هاید پارک لندن چهارمین پارک بزرگ دنیا میباشد. این پارک به قدری بزرگ است که با یکبار دیدن نمی توان همه جای آن را دید و خانواده ها معمولا از قبل برای مکان های اقامت آن ،جا رزرو می کنند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۴۷۸

خانه‌ اپرای ایروان در ارمنستان

خانه‌ اپرای ایروان که توسط معمار برجسته، الکساندر تامانیان، طراحی شده به راستی بهترین و واقعی‌ترین مثال از معماری شوروی میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۲۶۴

گذری کوتاه به برج کلریگوس پورتو در کشور پرتغال

برج کلریگوس پورتو یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری شهر پورتو به حساب می آید. کلریگوس در سال ۱۷۵۴ تا ۱۷۶۳ بنا گردید و قرار بود برج ناقوس کلیسایی به همین نام باشد که حدود ۲۰ سال قبل‌تر، ساختش آغاز شده بود.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۲۹۶

معرفی کاخ وست‌مینستر در انگلستان

وست‌مینسترناحیه ای در نواحی مرکزی لندن است که در شهر وست مینیستر انگلستان قرار گرفته است. این مکان در شمال رودخانه تامز در جنوب غربی شهر لندن و در 800 متری جنوب غربی Charing Cross قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۳۱۴

رودخانه رنگین‌کمان در کلمبیا

رودخانه کانیو کریستالس، رودخانه‌ای ۹۹ متری است که در کشور کلمبیا میباشدکه یکی از منحصربه‌فردترین رودخانه‌های دنیا است.رودخانه کانیو کریستالس به رودخانه رنگین‌کمانی معروف میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۳۰۸

دیدن تاور بریج انگلستان را فراموش نکنید

تاور بریج نام یکی از مشهورترین پل های لندن در انگلستان است که روی رودخانه ی تیمز به شیوه ی معماری گوتیک بنا شده است و در مواقع لزوم بخشی از مسیر جاده روی آن بالا میرود تا کشتی های بزرگ به راحتی از زیر پل بگذرند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۲۱۸

اطلاعاتی از شهر جاراش در رم

جاراش شهری باعظمت و زیبا، باقی‌مانده از رم شرقی میباشد .این شهر معبد زئوس؛ خیابان‌های ردیفی؛ یک میدان با ۱۶۰ ستون نوک تیز؛ و یک تئاتر با خواص صوتی دارا میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۲۷۸

حقایق برج لندن در انگلستان

برج لندن با نام رسمی قصر سلطنتی و قلعه نظامی برج لندن علیاحضرت ،قلعه‌ای تاریخی در مرکز لندن میباشد که در سمت شمالی رود تیمز قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۳۵۸

کوهستان کاچکار در ترکیه را دیده اید؟

کوهستان کاچکار بلندترين قله و طويل ترين رشته کوهستاني در شرق درياي سياه ميباشد و اين کوهستان از شرق تا جنوب با رود کروه احاطه گرديده. ارتفاع بلندترين قله کاچکار 3.932متر ميباشد وسعت اين کوهستان 52.970 هکتار است .

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۲۹۶

معرفی کاسکاد در ایروان ارمنستان

هزارپله يا کاسکاد راه پله اي عظيم در ايروان پايتخت ارمنستان ميباشد که با آبشارهاي مصنوعي، آبنماهاي زيبا، درختان و گلهايش، منطقه مرکزي شهر ايروان را به مناطق قديمي آن متصل کرده است.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۲۳۸

سیری در شهر ایلیگان در فیلیپین

شهر «ايليگان» در منطقه ميندانائو شمالي کشور فيليپين قرار دارد و يکي از بزرگ‌ترين شهرها و مرکز صنعتي جنوب اين کشور ميباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۲۲۱

شناخت قلعه زیبای کلیکنی در ایرلند

قلعه کلیکنی در شهر کیلکنی ایرلند قرار دارد.قلعه در سال 1195 توسط ویلیام مارشال کنت اول از پمبروک برای عبور رودخانه نور بنا گردید.

۱۳۹۶/۰۷/۰۲

۲۷۷

گذری کوتاه به موزه لانگ چامپ فرانسه

موزه لانگ چامپ در شهر مارسی کشور فرانسه قرار گرفته است. این اثر تاریخی زیبا، امروز مجموعه ای از دو موزه میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۲

۲۳۹