• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۴,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۶,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۷,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۸,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۵۹,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۱,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲
  • اصفهان-چهارراه آپادانا-خیابان سجاد-جنب بانک تجارت۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • ۲۴

مطالب گروه معرفی مقاصد

با کرواسی بیشتر آشنا شوید

زاگرب (Zagreb)بزرگ‌ترین شهر کرواسی و پایتخت کرواسی میباشد. این شهر در شمال غربی کرواسی و در امتداد رود ساوا در دامنه‌های جنوبی کوه مدودنیتسا قرار دارد..

۱۳۹۷/۱۰/۱۳

۱۷۱۶

شهر بلگراد ،مقصدی جذاب برای سفر

اگر در سفر به صربستان تنها قصد بازدید از یک شهر را دارید، آن شهر بایستی بلگراد باشد. بلگراد، پایتخت کشور صربستان و بزرگترین شهر این کشور، که در محل تلاقی دو رودخانه دانوب و ساوا قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲

۱۹۶۰

با ونکوور کانادا بیشتر آشنا شوید

ونکوور (به انگلیسی: Vancouver) یک شهر ساحلی و بندرگاهی مهم در کانادا است که در منطقه لوئر مین‌لند در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

۱۸۴۵

با دریاچه اری ،چهارمین دریاچه عظیم آب شیرین در کانادا آشنا شوید

جنوب غربی استان انتاریو ی کانادا به واسطه دریاچه اِری با کشور آمریکا هم مرز میباشد. این دریاچه از نظر وسعت چهارمین دریاچه از پنج دریاچه عظیم آب شیرین آمریکای شمالی و سیزدهمین دریاچه آب شیرین جهان میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۲۶۴۴

حتما باغ رویایی بوچارت کانادا را ببینید

باغ بوتچارت باغی رویایی در جزیره ونکووراست که در نزدیکی ویکتوریا در کانادا قرار دارد .این باغ بیش از یک میلیون بازدید کننده دارد .

۱۳۹۶/۰۸/۰۴

۱۹۸۳

معمای سنگ قبرهای پازلی کانادا چیست؟

چند سنگ قبر پازلی در جهان وجود دارد که باعث شگفتی محققان و بازدیدکنندگان شده است. سنگ قبر همسران دکتر بین در کانادا، از جمله آن‌ها است.

۱۳۹۶/۰۸/۰۴

۱۶۷۰

با منبع آب اونوفریو در کرواسی آشنا شوید

منبع آب بزرگ اونوفریو شهر دوبروونیک معروف‌ترین اثر تاریخی این شهر میباشد که بین سال‌های ۱۴۲۸ تا ۱۴۴۴ بنا گردید.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۱۳۰۴

گذری کوتاه به باغ‌های تیوولی دانمارک

باغ‌های تیوولی دانمارک یکی از مهم‌ترین نقاط توریستی این کشور میباشد که سالانه هزاران نفر از آن بازدید می‌کنند. در سفر به کپنهاگ، به هیچ وجه نباید تیوولی را فراموش کرد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۱۶۰۱

فواره جت دیو سوئیس،بلندترین فواره جهان

یکی از اصلی ترین نمادهای شهر ژنو سوئیس، فواره ی بلند و مرتفع جت دیو میباشد. این فواره در هر ثانیه پانصد لیتر آب را تا ارتفاع صد و چهل متر به طرف آسمان پرتاب میکند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۲۲۵۰

از کاخ دا بولسا چه میدانید؟

کاخ دا بولسا در پرتغال ودر شهر پورو قرار گرفته است و مجاور کلیسای فرانسیسکو سائو میباشد، کاخ دا بولسا ساختمانی عظیم است به سبک‌ کلاسیک میباشد و در محل سابق کلیسای سنت فرانسیس احداث شده است.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۱۵۱۲

هاید پارک انگلستان را از دست ندهید

هاید پارک لندن یک پارک عمومی میباشد که در منطقه مینستر لندن قرار گرفته است. هاید پارک لندن چهارمین پارک بزرگ دنیا میباشد. این پارک به قدری بزرگ است که با یکبار دیدن نمی توان همه جای آن را دید و خانواده ها معمولا از قبل برای مکان های اقامت آن ،جا رزرو می کنند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۵

۲۲۶۲

خانه‌ اپرای ایروان در ارمنستان را دیده اید؟

خانه‌ اپرای ایروان که توسط معمار برجسته، الکساندر تامانیان، طراحی شده به راستی بهترین و واقعی‌ترین مثال از معماری شوروی میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۱۴۳۶

گذری کوتاه به برج کلریگوس پورتو در کشور پرتغال

برج کلریگوس پورتو یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری شهر پورتو به حساب می آید. کلریگوس در سال ۱۷۵۴ تا ۱۷۶۳ بنا گردید و قرار بود برج ناقوس کلیسایی به همین نام باشد که حدود ۲۰ سال قبل‌تر، ساختش آغاز شده بود.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۱۳۲۵

با کاخ بزرگ وست‌مینستر انگلستان آشنا شوید

وست‌مینسترناحیه ای در نواحی مرکزی لندن است که در شهر وست مینیستر انگلستان قرار گرفته است. این مکان در شمال رودخانه تامز در جنوب غربی شهر لندن و در 800 متری جنوب غربی Charing Cross قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۲۷۹۳

رودخانه کانیو کریستالس کلمبیا/رنگین کمانی از رنگها

رودخانه کانیو کریستالس، رودخانه‌ای ۹۹ متری است که در کشور کلمبیا میباشدکه یکی از منحصربه‌فردترین رودخانه‌های دنیا است.رودخانه کانیو کریستالس به رودخانه رنگین‌کمانی معروف میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۲۵۲۱

دیدن تاور بریج انگلستان را فراموش نکنید

تاور بریج نام یکی از مشهورترین پل های لندن در انگلستان است که روی رودخانه ی تیمز به شیوه ی معماری گوتیک بنا شده است و در مواقع لزوم بخشی از مسیر جاده روی آن بالا میرود تا کشتی های بزرگ به راحتی از زیر پل بگذرند.

۱۳۹۶/۰۷/۰۴

۱۳۸۲

از شهر جاراش در رم چه میدانید؟

جاراش شهری باعظمت و زیبا، باقی‌مانده از رم شرقی میباشد .این شهر معبد زئوس؛ خیابان‌های ردیفی؛ یک میدان با ۱۶۰ ستون نوک تیز؛ و یک تئاتر با خواص صوتی دارا میباشد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۱۸۰۲

اطلاعاتی از برج لندن انگلستان

نام رسمی برج لندن، قصر سلطنتی و قلعه نظامی است.این قلعه‌ی تاریخی در مرکز لندن و شمال رود تیمز قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۱۷۲۰

با کوهستان کاچکار، بهشت کوهنوردان و طبیعت گردان آشنا شوید

کوهستان کاچکار بلندترين قله و طويل ترين رشته کوهستاني در شرق درياي سياه ميباشد و اين کوهستان از شرق تا جنوب با رود کروه احاطه گرديده. ارتفاع بلندترين قله کاچکار 3.932متر ميباشد وسعت اين کوهستان 52.970 هکتار است .

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۲۲۳۰

از کاسکاد یا هزار پله ارمنستان چه میدانید؟

هزارپله يا کاسکاد راه پله اي عظيم در ايروان پايتخت ارمنستان ميباشد که با آبشارهاي مصنوعي، آبنماهاي زيبا، درختان و گلهايش، منطقه مرکزي شهر ايروان را به مناطق قديمي آن متصل کرده است.

۱۳۹۶/۰۷/۰۳

۱۶۲۶