• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰,۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۲,۰۳۱۳۶۴۱۰۶۷۰
  • ۰۹۱۳۸۱۵۸۹۶۴
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه راهنمای سفر به کانادا

در کانادا از کپسول گاز مایع استفاده میشود یا گاز طبیعی؟

در بیشتر نقاط شهری کانادا گاز طبیعی در جریان میباشد. بخش قابل توجهی از این گاز Natural Gas در کانادا تولید می گردد .

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۲۷۲۱

در کانادا منظور از Townhouse یا خانه شهری چیست؟

منازل مسکونی در کانادا به شکل های مختلفی میباشند. از آپارتمان های کوچک شهری بگیرید تا خانه های بسیار بزرگی که در چندین هکتار زمین بنا نهاده شده اند. هر کدام از اینها هم برای خودشان اسم دارند. این اسامی در نقاط مختلف کانادا کمابیش متفاوت است.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۵۵۸۶

برای ورود به کانادا چه آزمایشات پزشکی باید انجام داد؟

معمولاً هنگام بررسی پرونده های مهاجرتی صرف نظر از روش مهاجرت به کانادا سه مرحله مهم باید طی گردد تا افسر مهاجرت کانادا ویزا را صادر کند

۱۳۹۶/۰۸/۲۳

۱۷۸۰

آیا در کانادا میتوان حجاب داشت؟

قوانین کانادا برپایه بی طرفی در خصوص دین میباشد.در چند دهه اخیر کشور کانادا از یک کشور مسیحی به سمت یک کشور سکولار رفته است. دین، مسأله قوانین کانادا نمیباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۳

۷۱۴۸

آب و هوای وینی پگ کانادا چگونه است؟

استان منیتوبا یکی از استان های مرکزی کانادا معروف به استان های چمنزارمیباشد. مرکز استان منیتوبای کانادا  شهر وینی پگ Winnipeg است که در جنوب غربی این استان قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۱۱۴۰۲

آیا کشاورزی در منیتوبای کانادا رونق دارد؟

کشاورزی در استان منیتوبا در کانادا با بیش از 100 هزار دریاچه کوچک و بزرگ آب شیرین رونق خاصی دارد. این بخش از اقتصاد این استان نزدیک به 2 میلیارد دلار در سال درآمد دارد.که بالغ بر 4 درصد تولید ناخالص داخلی Gross Domestic Product این استان میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۱۶۹۶

وضعیت مالی مردم کانادا چگونه است؟

از آنجا که کشور کانادا ثروتمند میباشد و درصد قابل توجهی از مردم آن در شرایط مالی قابل قبولی زندگی میکنند، کمک به نیازمندان بخشی از فرهنگ مردم کشور کانادا است.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۱۳۴۸

از قوانین ازدواج در کانادا اطلاع دارید؟

قوانین ازدواج در کانادا بنا به اصل 91 قانون اساسی کشور کانادا در دست دولت فدرال میباشد. با این حال دولت های استانی تا حدودی در این زمینه می توانند دخالت داشته باشند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۲۳۱۹

طبقه بندی مشاغل توسط NOC کانادا

در کانادا سازمانی به نام HRSDC یا Human Resources and Skills Development Canada (سازمان منابع انسانی و گسترش مهارت های کانادا) وجود دارد که به مساله نیروی کار در کشور کانادا می پردازد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۸

۲۴۲۰

کانادا سومین هوای پاک جهان

در پایگاه داده های جدید سازمان جهانی بهداشت، کشور کانادا یکی از پاک ترین کشورها از نظر سلامت و پاکی هوا معرفی گردید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۸

۲۳۱۸

با سرزمین شکسپیر در کانادا آشنا شوید

باغ وحش Greenview Aviaries نزدیکی شهرک ریج تاون قرار دارد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۵

۲۳۳۷

۴ مشکل استخدام برای تازه مهاجران در کانادا

کانادا از نظر فن آوری یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا می باشد.کشور کانادا در استفاده از اینترنت، نامه های الکترونیک و نظایر آن به طور معمول یکی از ده کشور برتر دنیا به حساب می آید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۱۳۲۷

قانون کانادا در استخدام افرادی که مجاوز کار ندارند چیست؟

اگر کسی قصد کار کردن در کانادا دارد باید برای فعالیت های خود اجازه داشته باشد. اصل ششم قانون اساسی کشور کانادا به تمام شهروندان کانادا و مقیمان دائم کانادا اجازه می دهد که در کاناد کار کنند و اقامت داشته باشند و ویزا کانادا دریافت کنن.

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۲۵۰۴

آیا کانادا بهترين کشور دنيا براي تجارت است؟

معروف ترين مجله اقتصادي/تجاري جهان مجله فوربس Forbes است. معروف ترين فهرستي که اين مجله منتشر مي کند فهرست پولدارترين مردم دنيامي باشد.اين مجله ،کانادا را بهترين کشور دنيا براي تجارت معرفی کرده است.

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۱۴۹۳

کانادا سومین کشور امن برای زنان در سال ۲۰۱۹

در رده بندی وب سایت N e w s w e e k آمریکا، کشور کانادا سومین کشور خوب برای زنان میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۱۸۵۴

دانشگاه مک گیل ،سومین دانشگاه ممتاز کانادا در سال ۲۰۱۹

بر اساس رده بندی جهانی دانشگاه ها، دانشگاه مک گیل مونترال برترین دانشگاه کانادا انتخاب شد. 

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۱۲۶۵

کالابرگ کانادا چیست؟

در کانادا شرکت های تولیدکننده مواد غذایی و سایر کالاها برای آنکه فرد را تشویق کنند که محصولاتشان را خریداری کنند کوپن های مختلفی را ارائه میدهند.

۱۳۹۶/۰۸/۰۹

۱۲۳۵

مزایای تحصیل در دبیرستانهای کانادا چیست؟

یکی از راه های فراگیری مؤثر زبان انگلیسی و همچنین راهیابی به بهترین دانشگاه های کشور کانادا این است که از زمان دبیرستان تحصیل در کشور کانادا آغاز گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۲۲۰۹

با ۲۵ قانون عجیب و غریب در کانادا آشنا شوید

این بار می خواهم کانادا را از زاویه ی دیگری معرفی کنم. در تورنتو مردم حدودا با 150 و در مونترال به 169 زبان و گویش و لهجه صحبت می کنند که این نشان دهنده ی وجود فرهنگ ها و رفتارهای متفاوت مردم کانادا است.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۲۲۹۰

دانش آموزان برای تحصیل در کانادا باید چه شرایطی داشته باشند؟

برای تحصیل در کشور کانادا باید دارای شرایط خاصی بود. در مجموع کسانی که به سن قانونی رسیده اند اگر تابع (شهروند) کانادا هستند یا مقیم دائم کانادا باشند ویا ویزا کانادا تحصیلی دارند حق تحصیل در کشور کانادا را دارند.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۲۳۳۷