• ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰
  • 09138158964
  • صبح ۸:۳۰ تا عصر ۱۸:۰۰

مطالب گروه راهنمای سفر به کانادا

کپسول گاز مایع در کانادا

در بیشتر نقاط شهری کانادا گاز طبیعی در جریان میباشد. بخش قابل توجهی از این گاز Natural Gas در کانادا تولید می گردد .

۱۳۹۶/۰۸/۲۵

۱۱۴۵

خانه شهری در کانادا

منازل مسکونی در کانادا به شکل های مختلفی میباشند. از آپارتمان های کوچک شهری بگیرید تا خانه های بسیار بزرگی که در چندین هکتار زمین بنا نهاده شده اند. هر کدام از اینها هم برای خودشان اسم دارند. این اسامی در نقاط مختلف کانادا کمابیش متفاوت است.

۱۳۹۶/۰۸/۲۴

۸۶۷

آزمایشات پزشکی برای کانادا

معمولاً هنگام بررسی پرونده های مهاجرتی صرف نظر از روش مهاجرت به کانادا سه مرحله مهم باید طی گردد تا افسر مهاجرت کانادا ویزا را صادر کند

۱۳۹۶/۰۸/۲۳

۲۹۵

حجاب در کانادا

قوانین کانادا برپایه بی طرفی در خصوص دین میباشد.در چند دهه اخیر کشور کانادا از یک کشور مسیحی به سمت یک کشور سکولار رفته است. دین، مسأله قوانین کانادا نمیباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۳

۱۹۲

آب و هوای وینی پگ مرکز منیتوبای کانادا

استان منیتوبا یکی از استان های مرکزی کانادا معروف به استان های چمنزارمیباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۸۲۱۶

کشاورزی در استان منیتوبادر کانادا

کشاورزی در استان منیتوبا در کانادا با بیش از 100 هزار دریاچه کوچک و بزرگ آب شیرین رونق خاصی دارد. این بخش از اقتصاد این استان نزدیک به 2 میلیارد دلار در سال درآمد دارد.که بالغ بر 4 درصد تولید ناخالص داخلی Gross Domestic Product این استان میباشد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

۱۴۱

وضعیت مالی مردم کانادا چگونه است؟

از آنجا که کشور کانادا ثروتمند میباشد و درصد قابل توجهی از مردم آن در شرایط مالی قابل قبولی زندگی میکنند، کمک به نیازمندان بخشی از فرهنگ مردم کشور کانادا است.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۲۴۴

ازدواج در کشور کانادا

قوانین ازدواج در کانادا بنا به اصل 91 قانون اساسی کشور کانادا در دست دولت فدرال میباشد. با این حال دولت های استانی تا حدودی در این زمینه می توانند دخالت داشته باشند.

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

۱۰۱۱

طبقه بندی مشاغل در کانادا

در کانادا سازمانی به نام HRSDC یا Human Resources and Skills Development Canada (سازمان منابع انسانی و گسترش مهارت های کانادا) وجود دارد که به مساله نیروی کار در کشور کانادا می پردازد.

۱۳۹۶/۰۸/۱۸

۱۴۸۰

کانادا سومین هوای پاک جهان

در پایگاه داده های جدید سازمان جهانی بهداشت، کشور کانادا یکی از پاک ترین کشورها از نظر سلامت و پاکی هوا معرفی گردید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۸

۱۱۲۸

سرزمین شکسپیر در کانادا

در همسایگی دهکده ای به نام مورپت و در نزدیکی شهرک ریج تاون کانادا یک باغ وحش جالب وجود دارد به نام Greenview Aviaries (گرین ویو ایویریز).

۱۳۹۶/۰۸/۱۵

۱۱۸۹

کارفرمایان کانادایی

کانادا از نظر فن آوری یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا می باشد.کشور کانادا در استفاده از اینترنت، نامه های الکترونیک و نظایر آن به طور معمول یکی از ده کشور برتر دنیا به حساب می آید.

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۱۹۲

کار غیر قانونی در کانادا

اگر کسی قصد کار کردن در کانادا دارد باید برای فعالیت های خود اجازه داشته باشد. اصل ششم قانون اساسی کشور کانادا به تمام شهروندان کانادا و مقیمان دائم کانادا اجازه می دهد که در کاناد کار کنند و اقامت داشته باشند و ویزا کانادا دریافت کنن.

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۹۳۲

کانادا بهترين کشور دنيا براي تجارت

معروف ترين مجله اقتصادي/تجاري جهان مجله فوربس Forbes است. معروف ترين فهرستي که اين مجله منتشر مي کند فهرست پولدارترين مردم دنيامي باشد.از سوي اين مجله کانادا به عنوان بهترين کشور دنيا براي تجارت شناخته گرديده.

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۲۳۰

کانادا، کشوری برای زنان

در رده بندی که توسط وب سایت N e w s w e e k آمریکاصورت گرفته است، کشور کانادا سومین کشور خوب برای زن بودن معرفی گردیده.

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۱۵۷

مک گیل، برترین دانشگاه کانادا

بر اساس رده بندی جهانی دانشگاه ها، دانشگاه مک گیل مونترال برترین دانشگاه کانادا انتخاب شد. 

۱۳۹۶/۰۸/۱۲

۲۳۸

کالابرگ (کوپن) در کانادا

در کانادا شرکت های تولیدکننده مواد غذایی و سایر کالاها برای آنکه فرد را تشویق کنند که محصولاتشان را خریداری کنند کوپن های مختلفی را ارائه میدهند.

۱۳۹۶/۰۸/۰۹

۱۳۹

پذیرش دانش آموزان دبستانی، راهنمایی و دبیرستانی در کانادا

یکی از راه های فراگیری مؤثر زبان انگلیسی، همچنین راهیابی نسبتاً آسان به بهترین دانشگاه های کشور کانادا این می باشد که تحصیلات در کشورکانادا از زمان دبیرستان آغاز گردد.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۴۰۵

بعضی قوانین عجیب و غریب در کانادا

این بار می خواهم کانادا را از زاویه ی دیگری معرفی کنم. در تورنتو مردم حدودا با 150 و در مونترال به 169 زبان و گویش و لهجه صحبت می کنند که این نشان دهنده ی وجود فرهنگ ها و رفتارهای متفاوت مردم کانادا است.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۲۲۸

تحصیل دانش آموزان در کانادا

برای تحصیل در کشور کانادا باید دارای شرایط خاصی بود. در مجموع کسانی که به سن قانونی رسیده اند اگر تابع (شهروند) کانادا هستند یا مقیم دائم کانادا باشند ویا ویزا کانادا تحصیلی دارند حق تحصیل در کشور کانادا را دارند.

۱۳۹۶/۰۸/۰۸

۲۷۷